Kids and Heroes
Jihočeští Loosers prohrávají bitvu s časem. Rozloučí se beneficí
Marek Hadrbolec 15/01/2019 Cz/Sk, Novinky

Čas je neúprosný, a právě kvůli jeho nedostatku ztrácí české punkové podhoubí jedno nadějné jméno – Loosers. Kapela oznámila konec před několika dny.

V současný době nemáme společnej volnej čas, takže ani čas tvořit nebo společně koncertovat.“ Na Lůzry ale čeká ještě poslední koncert, benefice na téměř domácí půdě v Přeborově.

Ten ale vůbec poslední bude o něco komornější a bližší kapele. „Nejlíp uděláš, když za 14 dní dorazíš na koncert a potkáš nás klasicky na baru. Celý fungování kapely zakončíme na akci nám nejbližší, a to na benefitu,“ píšou Loosers.

Benefice na Jakuba Pince, který od narození trpí chromozomální vadou, proběhne 26. 1. 2019 v hospodě U Jordyho v Přeborově. Právě tam máte také nejspíše tu úplně poslední možnost si kapelu Loosers naživo poslechnout.

Kapela, která se dala dohromady v jihočeském Kovářově už v roce 2012, po sobě v na české hudební scéně nechává jasný otisk. A to jak v podobě jednoho EP a dvou desek, tak v podobě bezpočtu domácích i zahraničních koncertů, na kterých se předvedli ve společnosti nejrůznějších velkých jmen. Jedním z posledních gigů Lůzrů byl třeba brněnský reunion Balaclavy (report).

Foto: Daniel Goliaš

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com