Kids and Heroes
Ještě pár panáků do konce. Cocaine Party, Erar Ešus, Baby Secondhand v Ostravě
Markéta Plevová 05/02/2018 Reporty

V sobotu 3. února se konala v Ostravě v Barrák Music Clubu narozeninová oslava domácí kapely Erar Ešus a popřát jí dorazili Cocaine Party a Baby Secondhand.

Opavští Cocaine Party hráli jako první a už od začátku do toho dali všechno. Pódium jim rozhodně patřilo. Stačilo jen pár písní a v kotli už to pořádně vřelo. Jen na okamžik padla na všechny trocha melancholie, když Cocaine Party oznámili, že je to jeden z jejich posledních koncertů. Ještě si zahrají v Ostravě, v Brně a poslední koncert pak odehrají doma v Opavě. Kapela tak po devíti letech končí.

Celou akci pořádali Erar Ešus, kteří slavili svoje třetí narozeniny a na akci si dali fakt záležet. I u jejich vystoupení se lidi skvěle bavili. Erar Ešus znovu rozproudili kotel pod pódiem a chybět nemohlo ani bouchnutí šampusu, přípitek a popřání kapele všeho nejlepší.

Na závěr večera pak zahráli Baby Secondhand. Na ty nečekal zrovna nejlehčí úkol, protože museli zvládnout rozhecovaný divoký dav. To se jim dařilo skvěle a pod kotlem ještě více zatápěli. Až do konce si udrželi rozjetou atmosféru, která nepolevovala.

Koukněte na fotky od Makse Tkachenka.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com