Kids and Heroes
Jeruzalémští Sin Tax a plzeňští Taras Bullba obrazí republiku na společném tour
Redakce 06/09/2015 Pozvánky

Todle bude nejen přátelské popití u muziky, ale pořádná jízda! Není třeba dlouhejch popisů, tady jsou účinkující a vy doražte podpořit pořádnej rock’n’roll, co tady ještě nebyl! Čest bude mít Plzeň, Kladno, Praha, České Budějovice a Brno!

Sin Tax

Relativně nový all-star band z Jeruzaléma poprvé na starém kontinentě jede a letí turné k debutu Sway For A Better Day. Kapela složená ze členů Chaos Rabak, Schwortsechaye, Instinct, Birth nebo Caveman King přiletí, aby zde odehrála slušnou řádku štací. Vočíhni jejich videa, sou krutý a těš se na desku, kterou budou mít určitě sebou. Můžeš čekat stoprocentně namakanou kapelu, drhnoucí svůj vlastní styl na poli dejme tomu metal – hardcore, tam někde, kde se kříží stará škola metalcoru (tehdy se mu říkalo neo-thrash) s moderním moshem a k tomu navrch politický texty skrze chraplavej, ale převážně melodickej vokál. Taková kapela se tu jen tak nevidí.

Taras Bullba

DIY punk-rock zez Plzně. Víc jak 14 let na scéně, šest řadových desek na kontě a tu prozatím poslední, Nostalgii, i na ultrararitnim lathe-cut vinylu. Když se řekne punk, v případě Taras Bullba jde především o přístup k životu. K tomu nezbytně chytlavý melodický songy, co prouděj v žíle devadesátkovýho skejtpunku s vlivem jazzovýho math-rocku a politickými texty.

SIN TAX / TARAS BULLBA tour:

11.9. ROTTENBURG (DE) + Harry Gump, etc..

12.9. PLZEŇ – ANDĚL

16.9. KLADNO – Auto Da Fé

17.9. PRAHA – BARYTON + Overloaded

18.9. BUDĚJICE – VELBLOUD + Harry Gump, Kuzimu mabaya

19.9. BRNO – VEGALITÉ + Harry Gump

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com