Kids and Heroes
Je třeba vyjít do ulic, zpívají v novém singlu slovenští Box
Danny 08/03/2017 Cz/Sk, Novinky

5. března vyšel nový singl slovenským Box s názvem Sociálna depresia. Datum si kapela nezvolila náhodou, před 84 lety totiž v německých volbách zvítězila NSDAP a společnost tak dala průchod Adolfu Hitlerovi k takřka neomezené moci. V roce 5. března 2016 se na Slovensku uskutečnily volby, které dostaly s přehledem do parlamentu stranu Mariana Kotleby. Lidstvo je nepoučitelné.

Spolu se songem Sociálna depresia nahráli Box ještě písničku Diktátor. Obě nové skladby si můžete stáhnout tady, na nahrávce hostuje i Denis z The Wilderness a Damian z Uhol Dopadu.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com