Kids and Heroes
Jaya The Cat a Elvis Jackson se řítí na Prahu
Dommynick 30/03/2014 Pozvánky

Pro nedočkavé fanoušky Mighty Sounds, kteří si v kalendáři odškrtávají každý den do termínu konání samotného festivalu, je určena právě tato akce s názvem Mighty Sounds Warm-Up party N.1. Uskuteční se ve čtvrtek 1. května v pražském Rock Café, kde se na pódiu vystřídají kapely Jaya The Cat a Elvis Jackson. Obě skupiny jsme měli možnost vidět, slyšet a přesvědčit se o jejich kvalitách na minulých ročnících. Kdo zná, ví, kdo nezná, bude příjemně překvapen!

Jaya The Cat (Holandsko/USA) – Jaya The Cat  z Amsterdamu přivezou směsici reggae, ska a punk rocku v čele s chraplavým hlasem zpěváka Geoffa Lagadece, pochazejícího z Bostonu. Za jejich necelých 16 let existence stihli vydat šest desek, plus nějaký ten singl a LP. Kapela se vyznačuje častou konverzací s publikem a z jejich hudby sálá upřímná radost.

Elvis Jackson (Slovinsko) – Druhou kapelou jsou slovinští Elvis Jackson. Jejich nástup na scénu se datuje od roku 1997 a za tu dobu si stihli zahrát před takovými jmény, jako jsou například Faith No More, Sepultura, NOFX nebo The Offspring. V jejich tvorbě, kde základem je rock, najdeme také prvky ska, punku, reggae, ale i metalu a hardcoru.

Vstupenky lze koupit v klubu Rock Café za 250 Kč v předprodeji, nebo 320 Kč na místě. Za cenu 270 Kč jsou k mání v sítích SMS Ticket, Eventim, Ticketportal a Ticketpro.

O autorovi

skejtporning, kytárka & rokenról!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com