Kids and Heroes
Jako Beatles na speedu. Vychutnejte si klip irských mladíků The Strypes
Danny 18/02/2014 Novinky, Zahraniční

Čtveřice Irů The Strypes, s vizáží Beatles na speedu, válcuje poslední měsíce všechna britská pódia. Pár měsíců po vydání svého debutového alba Snapshot, ze kterého jsou cítit Rolling Stones i The Clash, se vrátili do studia, ze kterého vzešlo nové EP.  Čtyři nové songy se pod názvem 4 Track Mind dočkají v dohledné době i vinylové podoby a retro pecku Hard To Say No si můžete vychutnat i s videoklipem.

The Strypes se dali dohromady v roce 2008, překvapením ale je, že nikdo z kluků dosud ještě nepřekročil osmnáctý rok věku. Není divu, že oslnili i takové ikony, jakými jsou Noel Gallagher nebo modfather Paul Weller.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com