Kids and Heroes
Jak vypadá koncert Being As An Ocean? Napoví videosingl k nové desce
Danny 27/06/2015 Novinky, Zahraniční

Svou třetí desku vydávají kalifornští post-hardcoráři Being As An Ocean. Eponymní novinka vyjde 3. července u InVogue Records a najdete na ní desítku songů, přičemž otvírák desky, písničku Little Richie, si můžete pustit ve videoklipu pod článkem.

Nové album navazuje na loňskou desku How We Both Wondrously Perish a vychází na CD, LP i kazetě. Being As An Ocean jsou navíc jednou z kapel letošního Impericon Never Say Die! Tour, které se opět, jako již tradičně, zastaví i v pražské Meet Factory. Kromě Being As An Ocean na něm 15. listopadu zahrají Defeater, The Amity Affliction, Cruel Hand, Burning Down Alaska a Fit For A King.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com