Kids and Heroes
Irská 77 punk legenda The Outcasts odehraje premiérově jediný koncert v ČR
Redakce 14/05/2017 Pozvánky

Do České republiky zavítají 23. června poprvé The Outcasts – kapela, která určovala kořeny žánru. U jejího zrodu stáli tři sourozenci Cowanovi – Colin, Martin a Greg a Colin “Getty” Getgood. Do svého rozpadu v roce 1984 nahráli osm singlů, dvě EP a tři studiová alba. Jejich singl Just Another Teenage Rebel dosáhl 53. místa v britském žebříčku UK charts.

V roce 2011 se znovu sešli v obnovené sestavě, aby přijali výzvu zahrát si na legendárním festivalu Rebellion v Blackpoolu, kde letos vystupují popáté v rámci tour ke 40. výročí založení kapely. V obnovené sestavě šestkrát projeli Evropu. Vystupovali v kritiky oceňovaném hraném dokumentu Good Vibrations z r. 2012, kde si také všichni členové kapely zahráli, nikoli však sami sebe, protože 55letý kmet, ačkoli je duchem mladý, teenagera nezahraje. V pondělí 19.  června si proto, abychom načáchli atmoškou 77´, pustíme dokument Good Vibrations.

The Outcasts právě nahrávají nové osmi skladbové mini-album, které vyjde v příštím roce.

Irčany podpoří kapela z nedalekých Moravských Budějovic – Kůrovec, punkeři, co zakousli svoje kusadla do punkového podrostu asi před 10 lety.

23. 6. 2017 – BATYSKAF / Žďár nad Sázavou
The Outcasts + Kůrovec
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com