Kids and Heroes
Indie, emo, folk i pop-punk zní na splitu Modern Baseball, Thin Lips a Superweaks
Danny 11/01/2017 Novinky, Zahraniční

Indie-punk, emo, folk, pop-punk. Všechny tyhle škatulky zahrne nový sedmipalcový split, na kterém se sejdou tři kapely z Filadelfie: Modern Baseball, The Superweaks a Thin Lips. Vinyl bude k dispozici exkluzivně na evropském tour, které všechny tři kapely podniknou na přelomu ledna a února společně a které má i zastávku 2. února v pražském Café V lese. Písničku Not Losing Sleep, kterou pro split nahráli Thin Lips, si můžete pustit zde.

Všechny kapely také v roce 2016 vydaly řadovou desku. V květnu vyšla alba Modern Baseball Holy Ghost a Riff Hard od Thin Lips. The Superweaks následovali s deskou Better Heavens v listopadu.


O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com