Kids and Heroes
Iggy Pop si zahraje sériového vraha v hororu režiséra Daria Argenta
Michaela Klocová 13/10/2014 Magazín

Kultovní italský režisér Dario Argento se chystá rozšířit svůj repertoár hororů o další zářez, tentokrát připravuje snímek, jehož hlavním hrdinou bude sériový vrah Sandman, a nebude ho hrát nikdo jiný než Iggy Pop.

Podílet se na vzniku filmu mohou i fanoušci, na indiegogo.com běží crowdfundingová kampaň, která má za cíl vybrat částku 250 tisíc dolarů. A jaké jsou odměny donátorům? Za deset dolarů dostanete k přečtení prvních deset stránek scénáře, za dva a půl tisíce dolarů můžete rovnou poobědvat s Iggy Popem a za 25 tisíc dolarů si zahrajete v samotném filmu, navíc ve společné scéně s hlavním záporným hrdinou. Kampaň běží do 8. listopadu.

A o co ve filmu půjde? Snímek vypráví příběh Nathana, mladého studena, který se snaží vypořádat s traumatem z dětství. Před lety na Štědrý den zabil Sandmana poté, co byl svědkem, jak zavraždil jeho matku. Maskovaný zabiják Sandman, který vraždí své oběti zubatou lžící na meloun a schovává si jejich oči jako trofeje, se ale opět vrací.

Zahrát si Sandmana v Dariově filmu, to už by byl můj život kompletní,“ říká v následujícím videu Pop. „A doufám, že jsem si teď nenapsal vlastní epitaf.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com