Kids and Heroes
Hydrauliter ze žižkovského Tunelu nabízejí fúzi black metalu s hardcore punkem
Misantroop 16/02/2018 Cz/Sk, Novinky

Neúnavná sedmihlavá rock’n’rollová žižkovská saň ze svých útrob čtvrti, tepající po nocích v rytmech tvrdých kytar, vypouští další zajímavý projekt. Mladá kapela Hydrauliter posílá do světa první oficiální nahrávku.

Spojuje na ní fúzi black metalového směřování postaveného na základech punkové neučesanosti a hardcorové energie. Po roce existence si první zářez na pažbu Hydrauliter připisují zatím v digitální verzi na serveru Bandcamp. Debutová nahrávka obsahuje šest songů v celkové stopáži přes 23 minut s vokálem v domácím jazyce. Vše bylo nahráno ve studiu Wariete records během ledna.

Hydrauliter jsou česko-slovenskou kapelou, která se zformovala okolo žižkovského rock’n’roll baru Tunel v roce 2016 a od minulého roku se pravidelně ukazuje na pódiích. Kapela je složená z muzikantů, kteří se dříve mihli ve vícero punkových projektech, což se na nahrávce nesporně projevilo.

Hydrauliter reprezentuje temnější žánrovou odnož spojující black metal s punkem, kterou kromě nich v poslední době hraje například pražská parta Hnus Umírající vystavená na základech vzešlých z kapel Balaclava, Jo Ann nebo v jistých kruzích tak trochu kultovních Úl!

 

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com