Kids and Heroes
Hot Or Not?!? – Lucie Hadová (Sour Bitch)
Vojto Umre 11/05/2021 Ankety, Hot Or Not?!?

Do ďalšieho dielu Hot or Not?!? prijala pozvanie Lucie Hadová. Basgitaristka femme fatale rock’n’roll bandy – Sour Bitch. V minulosti tiež pôsobila vo formáciach Thunderbirds a Malakia.● KEXP

Jejich live sessions na youtube jsou super, jinak stanici jako takovou neposlouchám, bohužel. Levituju mezi Oldies a Country radiem. Z posledních záznamů bych doporučila METZ.

● Billie Eilish

Štve mě. Jako každá talentovaná mladší holka, než jsem já. Ne, miluju ji, Ocean Eyes byla na mém Spotify nejposlouchanější písnička za rok 2019 a jsem zvědavá na Your Power. Klipy, vizuál, celkovej vibe, za mě jedna z nejvýraznějších postav současné generace. A myslím si, že by neměl být opomíjený její bratr a spoluautor tvorby Finneas.

● Pripravovaný seriál Pistol od Dannyho Boyla

Mám vždycky trochu rozpaky, když přijde na životopisné seriály a filmy o kapelách a subkultuře jako takové. Naučila jsem se nejít po faktech a brát je jako “natočeno podle”, nebýt přísná. Určitě se podívám.

● TikTok

Tady ses trefil do černého. Milovala jsem videa z aplikace Vine a podobný content se dá najít na TikToku, takže se u toho občas zaseknu. Chlápek hrající na dudy při bungee jumpingu, vyjící husky na písničky Billyho Joela, dad jokes… S holkama ze Sour Bitch si občas nějaká videa přepošleme a obsah ode mě jim pak narušuje algoritmus a mají ve feedu třeba egyptského tanečníka… Velkou část mé For you page tvoří videa ohledně duševního zdraví a recovery, gen Z je mnohem otevřenější a vypráví svůj příběh, navzájem se podporují v cestě za úzdravou. Některé tipy jsem mohla předat i svým klientům, jelikož pracuji v sociální službě pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním Fokus Mělník.

● Nový formát EURO 2021

Češi mají hrát v Glasgow, no, ve světle současných událostí okolo Ondry Kúdely… Ironie osudu strikes again. Na nový formát asi nemám moc názor. Zajímá mě ale úspěšnost VAR.

● Braňo Alex

Neznali jsme se osobně, ale Slobodka i Zóna byly jedny z mých vstupních kapel do žánru. Unavený a zničený na repeat v 256mb mp3 přehrávači, tanečky na jejich koncertě v Matrixu s klukama z Brain Drain… Nesčetně vzpomínek. Braňova tvorba je jeden z důvodů, proč jsem tam, kde jsem, a dala mi spoustu hezkých chvil, za které nedokážu dostatečně poděkovat. Upřímnou soustrast blízkým a těším se na koncert na druhém břehu.

● Otrava rieky Bečva

Deza z holdingu Agrofert, vyjádření na MF Dnes… Cloumá mnou paranoia, nasranost, nepochopení, beznaděj, teď navíc hromadný úhyn ryb v řece Bílině… A údajná výměra trestu pro pachatele na Bečvě šest měsíců odnětí svobody? VÝSMĚCH.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com