Kids and Heroes
Horse Bastard – Giraffetermath
Martin Suicide 02/09/2018 LP, Recenze

Britští Horse Bastards patří k aktuální vlně power violence / grind revivalu a jejich spojení s přesně tímto směrem orientovaným vydavatelstvím Dead Heroes je naprosto logickým výsledkem.

Krátké mluvené intro a smršť začíná – do otupění bušící blast beat, metalově zkreslená kytara a skřetovsky rozeřvané zpěvy, to vše komprimováno do kompozic, jejichž stopáž se pohybuje v převážné většině někde v rozmezí dvaceti vteřin až jedné minuty. Celek pak zastřešují sarkastické textové komentáře, které samozřejmě rozklíčujete až v okamžiku, kdy máte před sebou jejich tištěnou podobu. Je to v zásadě power violence, mající ovšem svým vyzněním mnohem blíže ke zmetalizovanému grindcore než nasraným hardcore punk kořenům této škatulky. Fanoušci záležitostí typu Discordance Axis si budou při poslechu možná vrnět blahem, stejně jako ti, kdož si svého času ujížděli na dnes legendárních kompilacích Cry Now, Cry Later.

Čtrnáctka zběsilých výlevů se z drážek deseti palce prožene místností jako nezvladatelný zvukový uragán, a to je vše přátelé. Přesně tak, jak se to na produkty od Dead Heroes sluší a patří.

Info
Label: https://deadheroeslabel.bigcartel.com/
Rok vydání: 2014
Tracklist
1. Fear Of Circles
2. Polydactyl
3. Vogon Poetry
4. Solid Grade
5. Midlife Crisiscore
6. Uncles Of The Champion Sandwich
7. Shin Kicker
8. God Is An Awful Human
9. Giraffetermath
10. Suppository Soundscapes
11. Veterans Of Future Wars
12. No Repsonse
13. Cristpipe
14. None Shall Pass

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com