Kids and Heroes
Horrorpunkový Wednesday 13 láká fanoušky na nové EP a míří do ČR
Danny 12/08/2012 Novinky, Zahraniční

Horrorpunkový matador Wednesday 13, který stojí i za takovými projekty jako Frankestein Drag Queens From Planet 13, Murderdolls, Bourbon Crow nebo Gunfire 76, chystá na podzim nové EP.

Necelý rok po velice povedené desce Calling All Corpses (recenze) nás Wednesday 13 zásobí další porcí chytlavých songů na albu s názvem Spook And Destroy, které bude v prodeji ve formátu CD, i ke stažení na iTunes.

Wednesday 13 nyní ukázal netrpělivým fanouškům obal. Nové EP bude provázet i Spook And Destroy tour, které začne v říjnu v Austrálii a zastaví se i 4. listopadu v pražském HooDoo a 6. listopadu v bratislavském Randalu.

 

Spook And Destroy

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com