Kids and Heroes
Horrorpunkoví Wednesday 13 chystají živé DVD
Danny 21/08/2013 Novinky, Zahraniční

Wednesday 13, parta kolem talentovaného fanouška hororů Josepha Poola, připravuje na začátek roku 2014 vydání DVD z letošního turné po Spojeném království a loňského halloweenského koncertu v Londýně. Záznam nazvaný Scream Britain Scream bude obsahovat i tunu materiálu z cest i backstage.

Zajímavostí pro fanoušky může být i aukce na e-bay, ve které můžete dostat svoje jméno na jednoho ze třinácti ghoulů z chystaného přebalu, včetně osobního vzkazu v bookletu.

Svoje aktuální album The Dixie Dead představí Wednesday 13 na pražském koncertu v Rock Café 15. listopadu, kde jim support udělají glamový Sister.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com