Kids and Heroes
Hope Sandoval, zpěvačka Mazzy Star, chystá s projektem Warm Inventions další album
Tony Youngfield 20/08/2017 Novinky, Zahraniční

Jsou umělci, jež se pohybují daleko mimo mainstream a i v rámci subkultur si zabrali poněkud obskurní, avšak legendární místečko. Do této spontánně předložené „škatulky“ by mohla s klidem patřit i Hope Sandoval, éterická bytost a umělkyně, jejíž kořeny sahají až do konce osmdesátých let, a je aktivní dodnes. Jen o sobě nedává nijak moc hlasitě vědět. Ale pokud ji sledujete už léta, sporadických hudebních aktivit si všimnete. Krom zásadní kapely Mazzy Star, neo psychedelických dream pop/shoegaze průkopníků z devadesátých let, působí i v seskupení Hope Sandoval & The Warm Inventions. S ohledem na historii skupin by se dalo říci, že už se všechny stihly postupně rozpadnout a dát opět na čas dohromady.

S Warm Inventions nyní Hope představila skladbu Sleep, jež dává tušit, že nové desetipalcové EP Son of a Lady bude dalším výletem za hranice snů a představivosti. Andělsky ďábelská hudba, při níž vás zamrazí i zahřeje u srdíčka… EP vychází 15. září a bude obsahovat tři nové songy, z nichž jeden se objeví pouze na vinylovém vydání, a akustickou verzi Let Me Get There, kde, stejně jako v původní písni z alba Until The Hunter, hostuje Kurt Vile.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com