Kids and Heroes
Holandští Oi! punks The Young Ones poprvé v Praze
Redakce 08/01/2020 Pozvánky

Milujete sound Oi! z 80. a 90. let? Když sedíte na baru a vrznou dveře, doufáte, že dovnitř napochoduje parta předpisově oháklejch floutků a vrátí vás to do mladých let? Do časů, kdy vám po zádech běžela husí kůže, když v klubu DJ hrál kapely, jako Cockney Rejects, 4Skins, The Blitz? Když pro vás nejdůležitější věc byla vyleštit si Martensky a na koncertě The Business se probít dopředu a odzpívat Micky Fitzovi do mikrofonu aspoň dva refrény songů, co milujete? Když bylo ještě všechno jiný než dnes a pěsti občas lítaly rychleji, než bylo času na přemýšlení, ale muzika k tomu seděla a stálo to za to?

Tak přesně tyhle časy miluje parta kluků z Holandska, co si říká The Young Ones a rozhodla se hrát Oi! jako za starých časů. Probudit sílu fotbalových chorálů a propojit to s Oi! punkem ze staré školy. Inspirováni výše uvedenými kapelami a především Cockney Rejects se rozhodli navázat na tuhle éru a dát publiku záblesk starých časů. Stejně drze, jako si Cockney Rejects pojmenovali svou první desku Greatest Hits vol. 1, je The Young Ones následují o 38 let později, aby se jasně přihlásili k tomu, co milují a co hrají.

Vy máte možnost je vidět poprvé v Čechách 17. ledna v Klubu Famu v Praze. A protože stejný inspirační zdroj platí i pro kluky z Crossczech, neexistovala jiná možnost než to udělat spolu s nimi. Přijďte se podívat na koncert kapel, co milují sound, co vytvořil z Oi! kult, který má sílu pořád oslovovat nové kluky a holky s deskami, které jsou dnes už prověřené několika desetiletími. Pure Oi – No Bullshit!

The Young Ones (NL) + Crossczech
17. 1. 2020 – Klub FAMU
Dveře: 20:00
Vlez: 200,-
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com