Kids and Heroes
Helmet zahájí své turné ke 30 letům na scéně v Praze
Redakce 02/05/2019 Pozvánky

Vlivná rocková kapela Helmet z New York City ohlásila samostatné turné po 30 městech Evropy. Turné začíná 3. září v Praze, jeho koncerty se budou konat ve 14 státech s posledním vystoupením v Londýně 10. října v O2 Academy Islington.

Helmet slaví 30. výročí svého založení a plánují na každém koncertě odehrát 30 skladeb ze svého obsáhlého katalogu – osmi studiových alb včetně rarit ze starších EP a singlů i několika předělávek skladeb jiných kapel pro vyvážení. Na žádném z těchto koncertů nebudou mít Helmet předkapelu.

Zakladatel skupiny a frontman PageHamilton k tomu řekl: “Toho dne, kdy jsme John, Peter a já na konkursu vybrali Henryho, Helmet vznikli. Byl rok 1989 a myslím, že to bylo v květnu. Strašně rád – možná úplně nejvíc – tuhle muziku hraju se svými současnými spoluhráči, Kylem, Danem a Davem. Abychom oslavili třicet let nahrávání a koncertování, rozhodli jsme se zahrát v každém ze třiceti měst po Evropě a pak v třiceti městech Ameriky každý večer třicet skladeb. Doufáme, že vás tam všechny uvidíme.

Vstupenky na pražský koncertu budou v prodeji od 10 hodin 2. května za 540 + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak za 650 Kč na místě v den koncertu.


Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/422527821913562/

Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/helmet/usje/

Foto: Shiloh King Strong

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com