Kids and Heroes
Hellstorm, Disease a Spewn. Žižkovský Fatal přivítá crustovou smšť z jihu
Martin Suicide 24/08/2015 Pozvánky

HELLSTORM (Řecko) Pro tuhle řeckou crust kapelu jsou Čechy zemí zaslíbenou. Půjde totiž o jejich již několikátý koncert v naší kotlině. Navíc členy téhle kapely jste mohli potkávat na festivalech jako Play Fast or Don´t nebo Obscene Extreme. Temný apokalyptický crust ve stylu starých řeckých kapel jako Chaotic End nebo Hibernation ovlivněný anglickou školou alá Doom či Amebix. Naživo vždy skvělá záležitost.

DISEASE (Makedonie) Pokud bude produkce řeckýh crusterů Hellstorm někomu připadat uhlazená a sterilní máme pro vás lahůdku z Makedonie. Špinavej d-beat / raw punk řimbuch Disease, kterej se nechal notně inspirovat japonskou hlukovou školou stejně jako skandinávským hardcorem. Takže pro fans Framtid / Disclose či Anti-Cimex to bude slastná destrukce ušních bubínků.

SPEWN (Makedonie) Tahle kapela z Makedonie je pro většinu z vás velkou neznámou. Na kontě mají zatím album z roku 2012 a vězte, že stylově půjde o zpestření jinak čistě crustového večera. Doom / drone / sludge zlo v pohřebním tempu.

Fear Of Extinction

Praha d-takt bastards s debutním čerstvým albem na krku.

HELLSTORM (Gre) + DISEASE (Mac) + SPEWN (Mac) + FEAR OF EXTINCTION 3

1.9.2015 Praha, Klub Fatal

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com