Kids and Heroes
Headlinerem 19. ročníku Brutal Assault budou Slayer
Helmut 29/04/2014 Pozvánky

Headlinerem 19. ročníku festivalu Brutal Assault se stává americká kapela Slayer! Letité přání mnoha fanoušků a organizátorů se tak definitivně přetavuje do reality, která se zhmotní 6. – 9. srpna ve vojenské pevnosti v Josefově.

V historii Brutal Assault neexistuje žádanější kapela než Slayer. Její jméno znělo ve fanouškovských anketách a diskuzích jako zaklínadlo. Všichni chtěli vidět v Pevnosti Krále, který od osmdesátých let definuje podobu extrémního metalu. Všichni chtěli alespoň jednou slyšet naživo opusy z metalové bible Reign in Blood a dalších albových skvostů. Ta chvíle přichází právě teď a po mnohaletém úsilí můžeme s velkým zadostiučiněním zařadit jméno Slayer na pozici hlavní hvězdy festivalu Brutal Assault. Potvrzení Slayer nechť je zároveň poděkováním a odměnou pro všechny věrné fanoušky festivalu, kteří nás podporují mnoho let a bez nichž by nikdy Brutal Assault nebyl tím, čím je.

Slayer vystoupí na Brutal Assault v sestavě, která ze známých důvodů doznala několik obměn. Ať tak či tak, v čele stále dominuje dvojice Tom Araya a Kerry King, které za bicími žene nadpozemsky rychlý Paul Bostaph a na pozici kytaristy definitivně příchozí Gary Holt. Netřeba zmiňovat, že Slayer tvoří společně s Metallicou, Megadeth a Anthrax legendární thrashovou „Big 4“, a právě Slayer budou poslední kapelou z této čtveřice, která se letos v Česku představí.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com