Kids and Heroes
HC z Walesu: poslouchejte nové album Brutality Will Prevail
Danny 05/04/2014 Novinky, Zahraniční

Nové album velšských hardcore kids Brutality Will Prevail je tu. Očekávaná deska vychází 7. dubna u Siege Of Amida Records pod názvem Suspension of Consciousness. V povedeném gatefoldu na nás čeká dvanáct nových songů, ve kterých se poprvé představí nový zpěvák Louis Gauthier a bubeník Craig Reynolds.

„Kompletní album bylo nahráno během šesti dní s koncertním nasazením a nenajdete na něm žádné digitální zlepšováky, které momentálně zaplavují celou naší scénu“, říká Reynolds a kytarista Ash Grey dodává:

Tohle je poprvé, co jsme se v ničem nedrželi zpátky. Ano, stále to má atmosféru desek Brutality Will Prevail, ale zkusili jsme si nové věci. Ten posun je jasně slyšet a může za to hlavně Louis – jeho projev skutečně vyzařuje z celé desky a může na Suspension of Consciousness i za pár překvapivých momentů. Není to jen změna v sestavě, je to nový začátek.”

Zkoukněte nové video k songu Escapist a celou desku si pak můžete poslechnout pod článkem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com