Kids and Heroes
Hardcore punks Pears se v klipu svérázně loučí se svou starou dodávkou
Danny 04/05/2016 Novinky, Zahraniční

V táboře neworleanských Pears je pořádně živo. V dubnu vydali dlouho očekávané album s názvem Green Star u Fat Wreck Records a potvrdili jím to, co už prozrazoval jejich DIY debut: že se jedná o jedno z nejaktuálnějších jmen současného hardcore punku. Jenže pár hodin před odletem na australské turné je pěkně vykoupal basák, který odmítl k protinožcům vyrazit. Pár koncertů odehráli jen ve třech, když se zpěvák Zach chopil baskytary, párkrát vypomohl kamarád ze Strung Out.

Dneska už jsou Pears zase ve čtyřech, novým basákem se stal Erich Goodyear. Venku je nově i videoklip k titulní písničce z nové desky Green Star, v němž se kapela loučí se svou starou dodávkou, která je odvezla na nejeden koncert. A horká zpráva nakonec: frontman Zach Quinn natočil sólové album, které vyjde 16. května u One Week Records, vydavatelství, v němž má prsty Joey Cape.

Nezmeškejte Pears na letošním ročníku festivalu Mighty Sounds.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com