Kids and Heroes
Hardcore na úrovni! Birds In Row vydávají EP a split s WAITC
Danny 27/10/2015 Novinky, Zahraniční

Francouzští Birds In Row, kteří mimo jiné oslnili na letošním Fluff Festu, vydávají poslední říjnový den dvě nahrávky. První je dvanáctipalcové EP s názvem Personal War, které bude obsahovat sedm songů, včetně klipové skladby Weary. Druhou nahrávkou je 10-inch split s francouzskými kolegy WAITC, na kterém mají obě kapely tři nové skladby. Birds In Row svoji stranu desky přibližují dalším videoklipem Can’t Lie, a celý počin nabízejí kapely k poslechu.

Birds In Row zahrají 10. listopadu na strahovské Sedmičce po boku italských Zeit a The Mild. Na turné jsou momentálně i WAITC, kteří zahrají 27.10. v Hradci Králové a 28.10. v Plzni.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com