Kids and Heroes
Guitar Gangsters a Secret Army zruinují strahovskou Sedmičku
Danny 02/04/2014 Pozvánky

Ve čtvrtek 17. dubna se rozhodně vyplatí vyrazit na kopec. Strahovský klub 007 totiž ovládnou dvě fantastické zahraniční kapely.

Guitar Gangsters asi není potřeba představovat. Londýnské trio funguje od roku 1988 a za sebou má celou řadu nahraných desek, vypitých lahví, tříakordových hitovek a propocených klubů. Žádná vyčpělá legenda, ale energií nadupaná banda, která předskakoval Stiff Little Fingers na jejich comebackovém tour. Svojí nejnovější desku The Class Of ‘76 představili dvě léta nazad v pražském Crossu před Eddie And The Hot Rods a byl to jeden z nejlepších koncertů toho roku. Pro všechny milovníky The Jam nebo The Boys je návštěva povinností. Jasně, nebo The Shangri-Las!

Druhou bandou večera budou barcelonští Secret Army. Tahle katalánská street punková čtveřice právě slaví deset let existence a v Praze taky nejsou poprvé. To, že se jmenují podle songu od Cock Sparrer samozřejmě není náhoda. Jak zní jejich zatím poslední deska, zjistíte třeba na jejich bandcamp profilu.

start: 19:30

vstup: 190,-

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com