Kids and Heroes
Gerard Way zveřejnil první sólovou skladbu po rozpadu My Chemical Romance
Danny 18/06/2014 Novinky, Zahraniční

Po rozpadu My Chemical Romance se samozřejmě spekulovalo, co budou členové kapely dělat, a tak zatímco kytarista Frank Iero vydal podivuhodný singl B.F.F. se svými dcerkami, frontman Gerard Way se víceméně stáhl do ústraní a maloval komiksy.

Nyní ale nadešel čas i na hudební aktivity a Gerard zveřejnil svůj první singl nazvaný Action Cat, který bude v dohledné době následovat dlouhohrající deska. Podílet se na ní má třeba Ian Fowle z The Aquabats a nějaký ten backvokál má obstarat i Gerardův bratr Mikey, který v My Chemical Romance drtil baskytaru. Koncertní premiéru si sólový projekt Gerarda Waye odbude na letošním festivalu v Readingu.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com