Kids and Heroes
Generators mají nový sedmipalec, který přivezou z Kalifornie na Strahov
Danny 31/07/2017 Novinky, Zahraniční

Kalifornští The Generators nejsou pro tuzemské fanoušky žádným neznámým jménem. Banda vedená zpěvákem Dougem Daggerem se v ČR ukazuje pravidelně a nejinak tomu bude i letos v létě, kdy 4. srpna zahrají na strahovské Sedmičce po boku The Gangnails a o den později se představí na festivalu Punkrock Weekender ve valašskomeziříčském klubu Lira.

Jako horkou novinku s sebou The Generators přivezou sedmipalec Street Justice, který právě vychází u Pirates Press Records a je předzvěstí řadové desky, která by měla vyjít do konce letošního roku. Bude se jednat už o jedenácté album ve dvacetileté historii kapely.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com