Kids and Heroes
Garážoví psychedelici Thee Oh Sees chystají pražskou premiéru
Redakce 22/04/2016 Pozvánky

Garážoví psychedelici Thee Oh Sees poprvé v Praze! Velké jméno sanfranciské scény, které pohánějí hned dva bubeníci a především neúnavný frontman John Dwyer, zamíří 23. srpna do smíchovského Futura. Naživo mají Thee Oh Sees sílu rozjetého vlaku! A nové album už pomalu klepe na dveře.

Thee Oh Sees – podobně jako jejich kolega Ty Segall – vzešli z nezávislé scény San Franciska. Skupinu  založil workoholik, kytarista a zpěvák John Dwyer už v roce 1997 pod názvem Orinoka Crash Suite. Během následujících let sestava vybrušovala svůj styl i název.

Teprve od desky The Master’s Bedroom is Worth Spending a Night In (2008) nese kapela aktuální název Thee Oh Sees. Zatím posledním albem Dwyera a spol. je „Mutilator Defeated At Last“ (2015), které patří k těm ostřejším v bohaté diskografii čtveřice.

Support kapely budou oznámeny později. Vstupenky na koncert jsou k dispozici prostřednictvím webu GoOut.cz od středy 20. dubna. Pro nejrychlejší je připraven omezený počet lístků za 350 Kč. Ve standardním předprodeji až do koncertu budou za 420, na místě pak za 500 Kč. Bližší informace na webu pořadatelské agentury River Promotions.

Thee Oh Sees (USA) + Support: t.b.a.
Futurum Music Club, Praha
23. 8. 2016
FB event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com