Kids and Heroes
Gallows vracejí úder. Dejte si první ukázku z chystané desky
Danny 13/01/2015 Novinky, Zahraniční

S novým songem z plánované desky se vytasili britští hardcore punkeři Gallows. Album Desolation Sounds vyjde 13. dubna a má kapelu ukázat s mnohem hutnějším zvukem, než jaký měli Gallows doposud. Bude se jednat o druhou dlouhohrající desku s Wadem MacNeilem za mikrofonem, a nemůžeme popřít, že nás ta první bavila. Je ale pravda, že na posledním singlu Chains bohužel neštěkali Gallows tak, jak bývalo zvykem.

První ukázkou z Desolation Sounds je písnička Bonfire Season, ke které můžete pod článkem zkouknout i videoklip. Song vychází rovněž na sedmipalci limitovaném počtem tří set kusů. Na něm najdete i remix skladby v podání norského blázna Jesus Fucking Christ, a dva covery na straně B. Tím prvním je Denim Demon od Turbonegro, druhým pak Scare Me od Major Lazer, což si nedokážeme představit. Vinyl vychází u Venn Records a můžete si ho objednat zde.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com