Kids and Heroes
Gallows jsou zpátky, servírují novinku ze sedmipalce
Danny 10/06/2014 Novinky, Zahraniční

Anglická hardcore-punková banda Gallows prošla během posledních pár let velkými personálními změnami, z nichž nejvýraznější je ta za mikrofonem. Názory na to, zda je Wade MacNeil dostatečnou náhradou za Franka Cartera, se různí, sestava vedená bývalým kytaristou Alexisonfire má ale nyní šanci překročit stín své eponymní desky.

U Venn Records poslední červnový den vychází Gallows na čirém vinylu sedmipalec se dvěma novými skladbami. Tou první je Chains, kterou si můžete poslechnout pod článkem, tou druhou pak dosud nezveřejněná písnička Wristslitter. Nový singl je limitován počtem tří set kusů.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com