Kids and Heroes
Francouzská emo/hardcore kapela Birds in Row přichází s novou řadovkou
Marek Hadr 18/07/2018 Novinky, Zahraniční

We Already Lost the World. Právě tak se jmenuje nová deska z dílny Birds in Row. Tahle tříčlenná parta válcuje se svým hardcorem s příchutí nesmlouvavých devadesátých scénu už od roku 2009. Na desce najdeme devět hlubokých, ukřičených a emotivních zářezů, které po tříleté pauze navazují na EP Personal War z roku 2015.

Pro Birds in Row znamená We Already Lost the World druhou dlouhohrající desku, která se objevuje po dlouhé šestileté pauze, během které vydala kapela jen již zmíněné EP. Stejně jako první album You, Me & the Violence vychází i tahle novinka pod labelem Deathwish.

Zatímco ale první desku nahráli v sestavě složené ze pseudonymů B, T a D, na nejnovější placce vystřídal u mikrofonu s kytarou Déčko nový člen s pseudonymem Q. Birds in Row si obecně zakládají na tom, aby byla kapela prezentována jako celek, nikoliv jako spojení tří identit. Například na promo fotkách kapely figurují postavy s vystřiženými obličeji. „Není to o identitě, ale o písních, idejích, společném pohledu na věc. Věcech co my tři máme společné,“ vysvětlují Birds in Row.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com