Kids and Heroes
Fotocrime, nová kapela frontmana Coliseum, chystá dvanáctipalcové EP
Danny 19/09/2017 Novinky, Zahraniční

Američtí Coliseum vždycky pohrdali škatulkami. Nestydatě mixovali hardcore punk se stoner rockem, post-punkem i blues, až jim deska Anxiety’s Kiss zlomila vaz a Coliseum to po dvanácti letech existence zabalili. Frontman Ryan Patterson ale dlouho s rukama v klíně neseděl a dal dohromady projekt Fotocrime – punkový soundtrack ke studené válce.

Sedmipalec Always Hell byl solidním vstupem na scénu a na listopad chystají Fotocrime EP Always Night, které v sobě zahrne i tři songy z debutové sedmičky. Pattersona v kapele doplnil kytarista Nick Thieneman a basák Shalley Anderson, bicí obstarává pro zachování správné goth-post-pukové monotónnosti automat. Poslechnout si můžete nový song Duplicate Days.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com