Kids and Heroes
Forum Karlín přivítá As I Lay Dying, Chelsea Grin, Unearth a Fit For A King
Redakce 30/09/2019 Pozvánky

Ocelová pěst obalená sametem – zakladatelé moderního metalcore As I Lay Dying s sebou berou vrcholně silnou sestavu čítající Chelsea Grin, Unearth a Fit For A King a míří v pátek 4. října do Fora Karlín!

Koncerty As I Lay Dying jsou pověstné neuvěřitelnou silou a energií, kdy jejich skandinávským death metalem ovlivněný metalcore je jak ocelová pěst obalená hebkým sametem. Dravost jde ruku v ruce s invencí, nezapomenutelně silné, přesto hráčsky náročné melodie se zaplétají s výbušnými pasážemi a jsou podpořeny vkusnými refrény/sbory. As I Lay Dying jsou prostě řízená exploze umně nasměřovaná na jeden cíl, kterým je samozřejmě posluchač. Tento typ hudby je pro pódia jak stvořený a ČR o tom už přesvědčili několikrát – naposledy loni na vyprodaném koncertu v MeetFactory.

As I Lay Dying přitom nejsou skoupí s sebou na turné přibírat vynikající a silné předkapely, protože vědí, že oni jsou ve svém žánru králi. Ve Foru Karlín, neb nadcházející turné k novému albu Shaped by Fire je koncipováno po větší kluby a haly, s nimi tedy vystoupí více než osvědčené spolky: deathcoristé Chelsea Grin, vynikající a ještě o dva roky starší metalcoristé Unearth a dobře zavedení metalcoristé Fit For A King!

Forum Karlín pro koncert AS I LAY DYING odhalí nový koncept. Komorněji pojatý prostor pojmenovaný jako ‚Forum Karlín club‘ bude mít semknutější prostředí a bude nejen působit intimněji a zavdá kapele a fanouškům možnost zesílené interakce, ale zároveň udrží vytvořenou energii uvnitř v „kotli“.

Foto: @cozi_co

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com