Kids and Heroes
Folk-punkeři Flogging Molly oslavují 20 let novou nahrávkou
Danny 23/04/2017 Novinky, Zahraniční

Druhý červnový den vyjde nová deska kalifornským folk punkerům s irskými kořeny Flogging Molly. Nahrávka dostala název Life Is Good a od předcházející desky Speed Of Darkness (recenze) dělí novinku šest let. Venku jsou zatím tři songy: vloni zveřejněný singl The Hand Of John L. Sullivan, klip Reptiles (We Woke Up) a čerstvá skladba The Guns Of Jericho.

Life Is Good je první nahrávkou s novým bubeníkem, kterým je po odchodu George Schwindta Mike Alonso. Ten s frontmanem Flogging Molly Davem Kingem hrál už na konci osmdesátých let v hard rockových Katmandü a později ho naleznete třeba v sestavě Electric Six nebo Belle Ghoul.

Flogging Molly se ukáží 20. června v bratislavském klubu Majestic.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com