Kids and Heroes
Fluff Fest 2020 hlásí první jména. Integrity, Petrol Girls, Nothing nebo Molchat Doma
G.Zs 14/02/2020 Pozvánky

Fluff Fest na letošní 21. ročník vypustil první jména už nezvykle brzo. Víc času na naposlouchávání.

Těšit se můžete na legendární Intergrity, špinavý prametalcoristy, kteří se bahnem a prachem brodí už snad celou věčnost.

Nothing, na Relapse Records až nezvykle kultivovaný a harmonický indie shoegaze post punk. Na tohle se moc těšíme. Teda já minimálně.

Petrol Girls, celkem angažovaná a u nás čím dál častěji hrající se kapela z Hassle Records, která svým naléhavým a výmluvným punkem s aktuálními tématy, nenechá nikoho v pohodě usnout.

Molchat Doma, ruská syntpostpunková mega petarda. Nedokážu si pro Psych Tent představit lepší sobotní headline.

Decibelles, byly takový holčičí Idles, doku nenabrali jako náhradu za kytaristku chlapa. To, ale nic nemění na faktu, že tahle trojka je pořádně vostrá nejen po stránce textů, ale i rify ve vás zanechají šrámy.

Neighborhood Brats, za mě velký jméno. Tenhle power krawal garage punk mám v přehrávači snad odjakživa. Čerstvá a svěží jízda, doplněná o charismatickou frontwomanku. Krátký úderný songy. Jasný poselství. Tohle bude jízda a prozatím highlight celého festivalu.

Kalle a acoustic band, tuzemské zastoupení v podobě lowcore špičky a dle mého nejen u nás. Jedinečný koncept akustické kapely, včetně smyčce.

My se těšíme moc, vy?

Další oznámené kapely na flufffest.net/blog/ff2020-first-wave.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Diskuze

  • Facebook(0)
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com