Kids and Heroes
Floutci z garáže together PANGEA chystají sedmipalec pro Evropu
Danny 27/03/2014 Novinky, Zahraniční

V lednu vyšla kalifornské garážové bandě together PANGEA už jejich třetí deska nazvaná Badillac. Tahle trojice floutků to spolu táhne od roku 2005 a v jejich zvuku se zrcadlí všechen underground devadesátých let s pořádnou porcí old-school skate-punkového feelingu.

V květnu se together PANGEA chystají na měsíc do Evropy a při té příležitosti plánují vydání exkluzivního sedmipalce. Ten bude obsahovat song Sick Shit z aktuálního alba a také zbrusu nový track na B-straně. Pokud jste vloni ujížděli na FIDLAR, letos nesmíte zmeškat together PANGEA. Bohužel československá zastávka na plánovaném tour chybí, a tak musíte vyrazit do zahraničí. Zkuste Vídeň, Berlín, Poznaň nebo Budapešť. A na cestu si pusťte video Offer z jejich nejnovější desky.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com