Kids and Heroes
Fever Ray představila v klipu svou novou kapelu, za týden ji máme v Praze
Danny 20/02/2018 Novinky, Zahraniční

Něco mezi uměleckou instalací, politickou manifestací a fetišistickou přehlídkou – tak by se dal popsat nový klip švédské zpěvačky Fever Ray, která se chystá 26. února do Prahy.

Fever Ray, vlastním jménem Karin Dreijer, si udělala jméno především v působení v The Knife a svůj sólový debut vydala v roce 2009. Vloni se vrátila s novinkou Plunge a po dlouhých sedmi letech vyrazila na tour, které odstartovalo tento týden ve Vídni. Pražská zastávka proběhne v pondělí 26. února v pražském sále Forum Karlín a Fever Ray se v něm představí s celou kapelou, kterou představila v čerstvém klipu IDK About You.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com