Kids and Heroes
Festival Obscene Extreme chystá pro ročník 2019 speciální punkový event
Martin Suicide 30/10/2018 Pozvánky

Speciální punkový den chystá v rámci příštího, už 21. ročníku, kultovní festival Obscene Extreme. Ten má poukázat na nezpochybnitelné punkové kořeny extrémního metalu, grindcore atd.

Ostatně velice akurátní zdůvodnění tohoto zpestření festivalu vyjádřil jeho organizátor a zakladatel Čurby:

„Určitě se ptáte, proč právě punk? No, protože úplně jednoduše bez punku by tady nebyl grindcore, thrash, death, hardcore a možná by tady nebyla spousta dalších věcí! Já jsem velice vděčný, že jsem punk na své cestě potkal a mám mezi punkáči spoustu kámošů a taky se sám jako punkáč cítím (alespoň z části). A punk je prostě skvělej, zbořil skoro vše, co bylo před ním. Totálně šokoval a stále dokáže být nespoutaný, neurvalý a naprosto jednoznačně a nepokrytě vyzývá k osobní svobodě, a to je prostě jedna z nejdůležitějších poselství: Buď víc sám sebou a dělej, co chceš ty, ne, co chce tvé blízké i vzdálenější okolí! Tomu tleskám a je třeba se pečlivě připravit na náš PUNK AS FUCK FEST! Já se těším strašně moc!“

Prvním ohlášeným velkým jménem této části festivalu jsou britští punk veteráni GBH, patřící k zásadním inspirátorům pozdějšího thrash metalu, black metalu a crossoveru. Další dvě oznámené kapely jsou němečtí Indian Nightmare a domácí N.V.Ú.

Obscene Extreme Festival 2019
3. – 7. 7. 2018
Trutnov

Foto: Jiří Veselý

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com