Kids and Heroes
Fat Mike z NoFX se pustil do soundtracku pornogrotesky, koukněte na trailer
Michaela Klocová 15/02/2012 Magazín

Frontman americké party NoFX Fat Mike je pro každou špatnost. Tentokrát se nadaný muzikant spojil s klávesistou Mad Caddies Dustinem Lankerem a společně se pustili do soundtracku k filmu Rubber Bordello, který světlo světa spatřil minulý týden v Los Angeles.

Estrádní soundtrack k Rubber Bordello připomíná doby, kdy pánské módě vládly kníry a jediná místní nalejvárna v okolí byl bordel,“ říká Fat Mike k soundtracku, ve kterém si zahrála i doprovodná kapela Toma Waitse. Všechny práce pak byly hotové za jeden týden.

Černobílá groteska, kterou doplní hudba o deseti ragtime skladbách, se odehrává v „red-light district“ v New Orleans. Scénář i režii má na svědomí Mikeova přítelkyně Soma Snakeoil. Pokud vás zajímá, jestli se ve filmu objeví i Fat Mike, dočkáte se. Oblečení mu ale zůstane tam, kde má.

Žánr ragtime není pro Fat Mikea žádnou novinkou – pohrával si s ním již v roce 1992 na albu White Trash, Two Heebs and a Bean, konkrétně ve skladbě Buggley Eyes. A je možné, že se fanoušci podobného kousku dočkají i na nové desce, se kterou se letos mají NoFX vytáhnout.

Nahrávat jdeme v dubnu a album by mělo být venku na podzim. Máme 12 písni, některé ale ještě nejsou hotové,“ říká rodák z Massachusetts, který minulý měsíc oslavil 45. narozeniny.


O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com