Kids and Heroes
Falešný Obvinění se staronovým zpěvákem zveřejňují novinku z chystaného alba
Redakce 06/04/2015 Cz/Sk, Novinky

Kladenská punk rocková kapela Falešný Obvinění se po roce a půl všemožných patáliích a změnách v sestavě vrací na scénu a to rovnou s novým songem Špatné zprávy z připravovaného čtvrtého alba, které ponese název FOrever. Poslouchat můžete na bandzone.cz/fo.

Kapela v posledních pár letech prošla změnami v sestavě, tou největší je změna postu hlavního zpěvu. Wajgiho nahradil původní zpěvák kapely Stanley, který kapelu před více než 12 lety zakládal a nazpíval první album Ocelové město. Falešný Obvinění chystají k nové skladbě zveřejnit i videoklip, který bude mít premiéru 18. dubna v ex music klubu Barn na Kladně, kde kapela odehraje první oficiální koncert po delší pauze.

O autorovi

3 komentáře

  1. Marika Leopardová 07/04/2015 at 11:31

    Já jen doufám, že to tomu podrazáckýmu hajzlovi Jardovi, kterýmu jde jen o prachy a o to, jak co nejlíp každýho okrást, nikdo nesežere. Poštval proti sobě půlku punkový scény v ČR a SR, vůbec mu nejde o nějakou muziku, ale jen o to, jak co nejvíc vydělat na pořadatelích… Za poslední snad dva roky nevyplatil nebo nedoplatil na svých koncertech velkou spoustu kapel a nikdo ho nemůže už ani cítit. Nejlepší je, že on sám hází špínu na ostatní kapely a lidi ze scény, protože v jeho očích je on ten dokonalý a ostatní mu jen hází klacky pod nohy a chtějí ho podrazit. Asi trpí vážně hustou ješitnou paranoiou. Opravdu nechápu Standu, proč se do FO vrátil (co to o něm asi říká, když mu všechny tyhle praktiky nevadí) a ostatních kluků je mi fakt líto. Hlavně toho kytaristy, ten vypadá, že něco umí… Jardo vyser se už na to, přestaň se ztrapňovat (viz loňská PodPára), splať dluhy, co máš z automatů a hlavně se nad sebou zamysli. Nakonec je potřeba doufat, že se lidi a kapely, který podrazil, opravdu naserou a FO si už jen tak někde nezahraje.

  2. Stanley 07/04/2015 at 15:02

    Mila slecno s fiktivnim jmenem ….. Ty jsi kdo ze nas tak osobne znaas.. :-D

  3. Jarda 08/04/2015 at 15:18

    Je vidět,že mě neznáš a máš nějaké zkreslené informace,odepisovat na všechno co si tady napsala ani nemá cenu,protože vlastně ani nevím na co mám přesně reagovat :-) Dělám hudbu od svých 13 let a denně jsem trávil na 5 hodin a více skládáním hudby a psaní textů pro FO a vlastní tvorby.Pochybuji ,že člověk ,který do muziky investoval tolik času a peněz a snažil se kapelu ,která je jeho dítětem a srdcem držet , dělá vše co si tady napsala , ještě ke všemu když se neznáme ! Šrek tady psal docela vulgárně,ale asi by ses divila sama , kdyby tu spustil všechno co ví o kapele :-) Jinak moje soukromí je moje soukromí do toho ti nic není , nic o tom ani nevíš o tom neví nikdo , jen z nějakého vyprávění a s klidem můžu říct že o všem ví pouze má rodina a nikdo jiný i kdybych s ním trávil 24 denně , ale ty ano ,to je zajímavý :-P Dva roky nedělám skoro nic a kapely ,které jsem nedoplatil upozorňuji nedoplatil bez nějaké vzájemné domluvy, bych spočítal na prstech jedné ruky !! Nikdo mi nebude říkat co mám dělat , dělám to co je mi v životě nejblíž a to je hudba : Nikdy jsem na muzice nevydělal v součtu ani korunu , spíš jsem v mínusu a to může dělat člověk ,který muziku miluje.Pokud je těch kapel dost tak si nezahrajeme , ale já si už v životě s FO užil dost ,můj život nestojí ani nepadá na kapele ,ale na muzice a tu budu dělat celý život ! Tím , že kapela hraje dál a vrátil se Stanley jen dokazuje , že nemáme co schovávat :-) Tvůj názor respektuji ,žijeme přeci ve svobodné zemi , ale neurážej někoho ,když nemáš pro a proti a nemůžeš si udělat celkový obrázek.Možná je tu dost lidí , který mě nesnáší viz ty , ale to se stává , možná to bude ta moje ješitná paranoia :-D

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com