Kids and Heroes
Extinct Exist přivezou do Café na půl cesty d-beat crust od protinožců
Redakce 29/02/2016 Pozvánky

D-beat od protinožců, tak lze v pár slovech popsat Extinct Exist. Jenže to by bylo poněkud zjednodušující. Kapela, ve které najdete mimo jiné ex členy maniaků Pisschrist či skvělých Nuclear Death Terror, svůj d-takt kombinuje s fůrou old school metalových rifů a v nejednom momentu tím evokují crustové věrozvěsty Nausea. Zpěvy jsou pak osvědčenou variací na extrémně načuřeného Lemmyho. Z nahrávky jsou Extinct Exist jízda na maximum a zároveň i příslibem toho, že nadcházející koncert 7. června v Café na půl cesty bude crustová smršť jak se patří.

Co víc, kapela je na svém prvním evropském turné dosud s pouhým demem na kontě a LP debutem na cestě, tak máte možnost být u akce, která se za pár let možná stane legendární klasikou při nekonečných debatách u piva s oblíbenou frází: „Jóó, ty sem viděl na prvním turné, když je nikdo neznal, teď už je to moc provařený.“ Zmíněné demo právě vyšlo na limitovaném vinylu a na koncertě bude jedinečná možnost si ho pořídit.

Jako sparing partneři se představí místní crust punk zevlouni Encore se svým divokým punkem. Snad i od nich se dočkáme dříve nebo později nějakého toho vinylu.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com