Kids and Heroes
End Of Summer láká na On My Honor, Skywalker či Just For Being
Redakce 07/08/2013 Pozvánky

V sobotu 31. srpna se v atriu Kulturního centra Vratislavice 101010 uskuteční druhý ročník minifestivalu kytarové hudby End Of Summer vol. 2, jehož první ročník jste měli možnost navštívit minulý rok.  Můžete se těšit na osm kapel, z toho jsou tři z dalekého zahraničí (USA, VB, Izrael), dále na tombolu o věcné ceny, klasický wi-fi park a afterparty v Kavárně 101010.

Vystoupí litvínovští Fakedown, Prove Your Pride z Jablonce nad Nisou, Just For Being, kteří se před nedávnem vrátili z turné, během kterého navštívili Francii, Itálii, Španělsko, Švýcarsko a Portugalsko, Skywalker z Prahy těšící se stále větší oblibě po České republice a Slovensku, vsetínští Criminal Colection se zpívajícím bubeníkem, Zoo Harmonics z dalekého Izraele a také On My Honor z amerického Tennessee,  kteří před rokem již Liberec navštívili a momentálně jsou na společném evropském tour s Above The Underground z anglického Chesteru, v rámci kterého zavítají i do Desítek.

Start ve 14:00 a konec přesně ve 24:00. Poté se akce přesune do kavárny, kde proběhne opět, za doprovodu 80´s a 90´ hudby, afterparty spojená s oslavou narozenin. V případě nepříznivého počasí se venkovní koncerty přesouvají do hlavního sálu KC.

Vstupné: 150 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě

Facebook: facebook.com/events/545368918848254

Kontakt: r-chick@email.cz

Rezervace/předprodej:  objednavka.evstupenka.cz

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com