Kids and Heroes
Empty Hall Of Fame představují první ukázku z chystané desky
Redakce 24/08/2013 Cz/Sk, Novinky

Domácí hardcore parta  Empty Hall Of Fame vypouští první ochutnávku z připravované desky. Jedná se o skladbu Damage, kterou doprovází videoklip točený stejně jako album v novém nahrávacím studiu Palba v Příkazech nedaleko Olomouce.

„Celý dětství se učíme snít, dávat si určitý cíle, který si jednou splníme, slepě věříme všem příběhům, kde dobro vítězí nad zlem, a myslíme, že tak to na světe funguje. Bohužel čím je člověk starší, začíná zapomínat na to, kým byl a čeho chtěl dosáhnout na úkor toho, co po něm vyžadovali rodiče, případně společnost. Dostáváme se někam, kde nás chtějí mít ostatní, ale ne tam, kde chceme být my,“ píše kapela v popisu videa, kde najdete celý text.

Po loňském evropském turné s brazilskou kapelou Kacttus ze Sao Paula, vyráží Empty Hall Of Fame opět na zahraniční turné, tentokrát je čekají zastávky v Německu, Belgii a Velké Británii. Změnou oproti předchozímu tour je počet členů v kapele, který se rozrostl na pět, jelikož přibrali dlouholetého kamaráda kapely Petra Řeháčka na post druhé kytary.

Data koncertů:

22.8. Liberec – Azyl pub – CZ
23.8. Nurnberg – MLTB headquaters – GER
24.8. Mons – Le Phoenix (Bar) – BEL
25.8. Gloucester – Secret Show – ENG
26.8. Wigan – Boulevard – ENG
27.8. Dundee – Club Kage – SCO
28.8. York – Gibson’s – ENG
29.8. Brighton -The Pav Tav – ENG
30.8. Schoten – Jeugdhuis Kaddish – BEL
31.8. Saarbrücken – BABY LOU headquaters – GER

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com