Kids and Heroes
Dvojitý zásah! Lucifer Star Machine a Drongos For Europe vtrhnou na Sedmičku
Danny 22/09/2015 Pozvánky

Dvě naprosté pecky se nám krásně sešly do jednoho večera. Britští punkoví veteráni a současná bomba vostrýho německýho rock´n´rollu. Dvojitý zásah! Herda do zad a loktem do žeber.

Drongos For Europe začali řezat do kytar v roce 1979, pochází z Birminghamu a byli součástí tehdejší punkové UK82 vlny. To znamená, slušně řečeno, celkem naštvaný punk, s příměsí hardcoru a street punku. Přímočarý, nevybíravý texty. Mazaně přísný kytary a bicí jak tepot srdce vzteklýho psa. Tihle pánové vědí, co dělají a na živo fakt válej, Sedmičku si podali už dvakrát. Play Loud – Die Hard!

Lucifer Star Machine, dřív anglická mord parta, nyní v pozměněné sestavě usazená v Hamburku, vycenila zuby v Praze poprvé loni, a to teda pořádně (report zde). V pekelném hmoždíři rozdrcený Misfits, Zeke, Poison Idea a raný Gluecifer. Mocná hnací síla turbo motoru, vytříbenej smysl pro řízný, hořko sladký melodie a mohutnej, ohromující vokál. Žádný levné pózy, tohle je 100% rock´n´roll attitude, prošpikovanej hardcorem, hard rockem, punkem i drsným blues. Violent Rock´n´Roll – Lets Get Lucified!

Středa 28.10.2015 – KLUB 007 STRAHOV
Doors 19:00
Ticket 200 Kč
O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com