Kids and Heroes
Dvě novinky od Calabrese ukazují, jak bude znít jejich lednová deska
Danny 26/12/2014 Novinky, Zahraniční

Arizonští Calabrese se po loňské desce Born With a Scorpion‘s Touch vracejí s temnější a rockovější fazónou. Na 13. ledna si naplánovali vydání své šesté řadové desky s názvem Lust For Sacrilege a prohlašují, že se jedná o jejich zatím nejodvážnější a nejtvrdší nahrávku v kariéře. Nyní můžete okusit dvě písničky z chystané desky: klipovou Flesh And Blood a titulní Lust For Sacrilege.

Začátkem roku vyjedou Calabrese na tour po boku našich oblíbenců Biters a poprvé vyrazí i mimo americký kontinent. Deset britských zastávek dává naději, že by se konečně mohla dočkat návštěvy i pevninská Evropa.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com