Kids and Heroes
Dropkick Murphys – Signed and Sealed in Blood
Hurvy 08/08/2013 CD, Recenze

The Boys Are Back, zpívají Dropkick Murphys na nové desce. A je to tak – po dvou letech je tu další řadovka známé bostonské party. Album s názvem Signed and Sealed in Blood je jejich osmou studiovkou, a je snad chytlavější než kdy jindy.

Minulá nahrávka Going Out in Style, o které baskytarista Ken Casey řekl, že je nejlepší, jakou kdy udělali, byla věnováno fiktivní postavě irského imigranta jménem Cornelius Larkin, celá se nesla v jakémsi jeho nekrologu, a promítlo se na ní hodně z rodin členů kapely a jejich zážitků. Nová deska už taková není, jde o pravý opak té předposlední.

Myslím, že představovat styl Dropkick Murphys, je jako házet perly sviním. Takže hurá na Signed and Sealed in Blood. Už první videosingl s názvem Rose Tattoo, který vyšel před koncem roku 2012, dával tušit, že se nebude jednat o slabou desku, jakou byla třeba The Meanest of Times. Další videosingl na sebe nenechal dlouho čekat, a tak jsme se mohli pokochat parádní peckou The Seasons Upon Us, která vtipně zobrazovala disfunkční americkou rodinu. Těsně před vydáním vyšel i třetí klip s titulní skladbou The Boys Are Back.

Celá nahrávka se nese v radostném duchu a všechny skladby se pyšní našlapanými sbory. Skvělé refrény, chytlavé melodie, sborové chorály, všechno made in Boston Punkrock. A přesně pro tohle mají Dropkick Murphys jejich fanoušci rádi. To, jak jsou DKM v USA populární, dokazuje i fakt, že si skladbu The Prisoners Song vybral Captain Morgan do své reklamy, která byla poprvé představena na den Svatého Patrika.

Pokud se budou Al Barr a spol. i nadále držet podobné kvality jako na dvou posledních deskách, máme se na dalším albu opravdu na co těšit. A závěrem snad The Boys Are Back!

Info
Label: Born & Bred Records
Rok vydání: 2013
Tracklist
1. The Boys Are Back
2. Prisoner’s Song
3. Rose Tattoo
4. Burn
5. Jimmy Collin’s Wake
6. The Season’s Upon Us
7. The Battle Rages On
8. Don’t Tear Us Apart
9. My Hero
10. Out on the Town
11. Out of our Heads
12. End of the Night

O autorovi

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com