Kids and Heroes
Dregen (ex-Backyard Babies) vydává premiérovou sólovou desku
Michaela Klocová 08/08/2013 Novinky, Zahraniční

Andreas Tyrone Svensson neboli Dregen, známý z působení v The Hellacopters, Backyard Babies a v současnosti v kapele Michaela Monroea, chystá své první sólové album. To by mělo vyjít 25. září u Universal Music, se kterými právě podepsal smlouvu.

Eponymní nahrávka, kterou autor sám popisuje jako „energické rock’n’rollové album s nejlepšími songy, jaké jsem kdy napsal a nahrál„, bude čítat deset skladeb. Jako host se na ní objeví Dregenův parťák z The Hellacopters Nicke Andersson aka Nick Royale, který dnes válí v Imperial State Electric.

První ochutnávka nese titul Just Like That a premiéru bude mít v sobotu na vlnách švédské rozhlasové stanice P3. Na teaser k singlu, jenž oficiálně vychází 14. srpna, můžete kouknout pod článkem.

Na září je naplánováno také vydání biografie rodáka ze švédského města Nässjö. Kniha kromě obligátních témat sex, drogy a rock’n’roll rozebírá i situace, které nesporně ovlivnily celý jeho život, jako když se ve svých jedenácti letech stal svědkem sebevraždy svého otce. Dílo z pera novináře Toreho S Börjessona vychází prozatím pouze ve švédštině.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com