Kids and Heroes
Poslouchejte Drakulas, power punk kapelu členů Rise Against a Riverboat Gamblers
G.Zs 17/10/2016 Novinky, Zahraniční

Na vydavatelství Dirtnap vychází 18. listopadu 12′ debut power punkové super kapely Drakulas. Tony Blair z Rise Against, Mike Wibe z The Riverboat Gamblers se společne s texaskými kumpány přihlásili o místo pod sluncem, tedy spíš po západu slunce, loňským EP OWOWOWOWOWO. Čtyřskladbová placka posluchačům naložila prvotřídní power garage punk ve stylu Marked Men či High Tension Wires s nepřeslechnutelným vlivem kalifornské sk8 nálady, tak jak ji známe z desek Descendents nebo právě Wibeovo mateřské kapely Riverboat Gamblers.

Jejich velký debut ponese jméno Raw Wave a první singlovou ochutnávku Neon Town, která do vás napumpuje čerstvou krev, můžete nasosat už tady a teď.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com