Kids and Heroes
Doražte podpořit ústecký klub Planet Underground na benefit v Bubnu
Redakce 01/08/2014 Pozvánky

60´s jsou několik dekád pryč. Láska už není tu s námi, ani my nejsme s ňou. Zlé úmysly a činy, závist a zloba. Necháme si to líbit? Nebo potáhnem za jeden provaz? Právě teď a tady! Mejdan, kterej vybere peníze pro lidi, co za ně koupí cement a opraví ústeckej klub Planet Underground, kterej poslouží dalším lidem jako zázemí a útočiště pro jejich aktivity, koníčky, relaxaci. Severní Čechy to potřebujou! Všechny kraje to potřebujou (kromě Brna, tam to jede samo). Tak přijďte v pátek 5. září do klubu Buben podpořit dobrou věc!

Zahrajou kapely:

Rabies, ty vole! To je jediná parta soudnejch lidí, která kejvla na něco čeho později budou litovat i vnuci jejich dědů. Poctivej moravskej punk rock s takovym tím poctivým tahem na branku a akordama že i tvoje máma nebude chtít jít v neděli na mši.

Unholy Preachers nemá cenu komentovat. Kdo nezná, ten uvidí. Kdo zná, nejradši by se schoval na toaletu, ale tam je plno, zpěvák tam šel sekat dobrotu. Většinou s tim hezkym basákem a sexy kytaristou z Prague Conspiracy. Ty tam ale nehrajou.

Pak djs. Duo zvrhlíků a hodnej kluk, kterýho by tvoje babička objala a nabídla mu buchtu. Párty plná záludnějších kreací než Stardance, vymazlená jako filet Jirky Babici z Klagenfurtu, kde na to stáli zhulený důchodci frontu.

Celá story zde. Přidejte se na FB event, zvěte kámoše a šiřte osvětu, díky!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com