Kids and Heroes
Doomsday přichází! Architects, While She Sleeps a Counterparts míří do Prahy
Marek Hadr 17/01/2018 Pozvánky

Tři světoznámé zahraniční kapely se už za několik dní přiřítí do Prahy, konkrétně do Fóra Karlín. Counterparts, While She Sleeps a hlavně nekorunovaní králové metalcore, kapela Architects. Akce vypukne večer 25. ledna.

Existuje přísloví, které říká, že nosit něco někam, kde už je toho hodně, je zbytečný. A přesně takhle si trochu připadám ve chvíli, kdy tuhle pozvánku píšu. Přijde mi opravdu nepravděpodobný, že kdokoliv, kdo má v oblibě tvrdou, emotivní a energickou muziku, se s infem o tomhle koncertu doteď nikde nepotkal. On je sice ještě leden, ale i tak bych dal hlavu na špalek za to, že tenhle koncert bude jeden z těch nejlákavějších a nejlépe obsazených v roce 2018. Na stranu druhou, pokud tato pozvánku alespoň jednomu jedinému nešťastníkovi, kterého tato událost prozatím míjela, ukáže cestu k nejbližšímu místu, kde si koupí lístek, stálo to za to!

Jako první celou halu pohltí kanadská hardcore neúprosná úderka Counterparts. Tihle kluci sebou navíc přivezou i nové album, které vydali před pár měsíci a které je důkazem, že Counterparts nejsou kapelou, ze které by se energie postupem času vytrácela. Po Counterparts ovládnou Fórum Karlín While She Sleeps, kapela, která stojí na pilířích DIY a je každým coulem oddaná svým fanouškům. Těch si mimochodem stihli po světě nasbírat už víc než dost. A právě teď se i se svým metalcore ansáblem chystají na cestu do Prahy, za těmi českými. A jestli v téhle chvíli ještě nebudete v kotli pod pódiem, tak přijde zlomový okamžik, kdy už jen těžko odoláte – show britských Architects, v současné době asi nejznámější a nejlepší metalcore kapely. Vše v jejich hudebním výrazu je propracované do posledního detailu a z každého koutu tryská strhující energie. Je to skvělý příklad kapely kterou nedokáže nic zastavit. A po nás ať přijde Doomsday!

A na závěr malé opáčko: Fórum Karlín, Praha, 25. leden. Kdo se opozdil, lupeny ještě koupí třeba u Obscure promotion, co to mají celé na triku. Začátek je v šest, ručník na otření potu z čela povinností!

Fb event: www.facebook.com/events/1418218524965848/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com