Kids and Heroes
Domácí heavy surf-rockové jedničky The Atavists vydávají nové album
Danny 08/03/2018 Cz/Sk, Novinky

Hradečtí The Atavists jsou zpět se svou druhou deskou a poněkud překvapivě zaznamenali svůj špinavý mix surfu, stoner rocku a psychedelie do drážek u (kdysi) hip-hopového labelu Bigg Boss.

Nové album má název Lo-Fi Life a kromě současné digitální formy se ve velmi blízké době dočká fyzických vydání v podobě CD a vinylu. Ve dvanácti skladbách The Atavists znovu ukazují svou přirozenou hitovost, dokonalou práci kytar i strašidelných varhan a potvrzují, že i kapela z Hradce Králové může znít světově a aktuálně. Poslechněte si celou desku Lo-Fi Life zde.

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com